سه شنبه 29 خرداد 1397 Tuesday 19 June 2018 5 شوال 1439

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

رئیس هیئت مدیره خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه اصفهان: سومین ژن جدید از بیماران نقص ایمنی اولیه در اصفهان کشف شد

رئیس هیئت مدیره خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه گفت: تاکنون دو ژن جدید از بیماران نقص ایمنی اولیه کشف شده که در همین راستا در پژوهشی جدید سومین ژن از این بیماران کشف شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س)، رویا شرکت اظهار داشت: مرکز تحقیقات نقص ایمنی اولیه از سال ۹۲ فعالیت خود را زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز کرد و این در حالی است که از ۱۰ سال قبل این مرکز در قالب واحد پژوهشی بیماران نقص ایمنی اولیه فعالیت می‌کرد.

وی بیان داشت: این مرکز با هدف کمک در راه تشخیص بهتر و درمان بیماران نقص ایمنی اولیه شکل گرفت و تاکنون در این مسیر فعالیت کرده است.

رئیس هیئت مدیره خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) اعلام کرد: طرح‌های پژوهشی متعدد تاکنون در این مرکز شکل گرفته است که عمده این طرح‌ها در راستای شناسایی ژن‌های بیماران نقص ایمنی اولیه است.

وی بیان داشت: در همین مسیر تاکنون با کمک محققان خارجی دو ژن جدید از بیماران نقص ایمنی اولیه کشف شده است.

شرکت اعلام کرد: در حال حاضر همکارهای زیادی با مراکز علمی جهان در جهت تشخیص ژن بیماران نقص ایمنی اولیه انجام دادیم که از آن مراکز می‌توان به مرکز علمی در فرانسه، آلمان، سوئد و هلند اشاره کرد.

وی بیان کرد: ارتباطاتی که با آلمان داشتیم منجر به کشف دو ژن جدید از بیماران نقص ایمنی اولیه شد که اخیرا هم یک ژن جدید دیگر با همکاری کشور فرانسه کشف شد.

رئیس هیئت مدیره خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) گفت: به منظور تشخیص بهتر ژن بیماران نقص ایمنی اولیه دو دستگاه از کشورهای اروپایی وارد کردیم که برای بهتر شدن امور پژوهشی و تشخیصی قابل استفاده است.

وی گفت: مرکز تحقیقات بیماران نقص ایمنی اولیه اصفهان با همکاری مرکز پژوهش‌های آلمان یک کار مشترکی را به منظور تبادل علمی برای تشخیص بهتر ژن بیماران نقص ایمنی اولیه اغاز کرده که طی این تفاهم نامه پنج ساله اقدام به اعزام محققان می‌کنیم و پس از گذراندن یک دوره تحقیق به کشور خود بر می‌گردند.
 

عضویت سریع در انجمن

captcha


حاضرین در سایت

ما 58 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134