سه شنبه 29 خرداد 1397 Tuesday 19 June 2018 5 شوال 1439

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

بیماری نقص ایمنی اولیه جزو بیماران صعب العلاج قرار گرفت

 

اصفهان- مدیر عامل انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) گفت: بر اساس آخرین دستورالعمل وزارت بهداشت، بیماری نقص ایمنی اولیه به همراه 24 بیماری دیگر در شمار بیماران صعب العلاج قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره( س) ، سید محمد باقر حجازی اظهار داشت: قرار گرفتن بیماری نقص ایمنی اولیه در شمار بیماران صعب العلاج یک اقدام خداپسندانه است و جای تقدیر و تشکر از مسئولان وزارت بهداشت را دارد.

وی بیان داشت: تلاش‌های  بسیاری در این حوزه انجام شد که بیماری نقص ایمنی اولیه جزو بیماران صعب العلاج قرار گیرد و خوشحالیم که پس از پیگیری‌های زیاد امروز شاهد قرار گرفتن بیماری نقص ایمنی اولیه در شمار بیماران صعب العلاج هستیم.

وی بیان داشت: بیماران صعب العلاج به بیماریهای مزمنی گفته می‌شود که نیاز به حمایت جدی دولت و بیمه‌ای دارد و در صورت عدم حمایت‌های مالی از این افراد، بیماران در معرض خطر جدی پیشرفت بیماری و مرگ و میر قرار دارند.

مدیر عامل انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) تصریح کرد: وزارت بهداشت با اختصاص ماهانه یارانه دارویی و پرداخت فرانشیز درمانی به این بیماران از سوی انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه در اصفهان ، تا حدودی توانسته‌ا نگرانی را از این بیماران و خانواده‌های آنها خارج سازند.

وی بیان داشت: بیماران نقص ایمنی اولیه به جهت سختی بیماری و هزینه‌های سنگینی که بر دوش بیمار و خانواده‌های آنها ماهانه تحمیل می‌شود هر روز خانواده این بیماران را بیش از پیش درگیر و به خط فقر می‌کشاند که با قرار گرفتن در شمار بیماران صعب العلاج و حمایت جدی از این بیماران امید است که بتوانیم در درمان به موقع به خانواده آنها کمک شایانی کنیم.

عضویت سریع در انجمن

captcha


حاضرین در سایت

ما 49 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134