چهارشنبه 30 خرداد 1397 Wednesday 20 June 2018 6 شوال 1439

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

ششمین همایش آموزشی ویژه خانواده بیماران نقص ایمنی اولیه برگزار می‌شود

 

اصفهان- مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) گفت: برای ششمین بار ، همایش آموزشی فرهنگی ویژه خانواده این بیماران در اصفهان  برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س)، سید محمد باقر حجازی اظهار داشت: در سال دو مرتبه همایشی آموزشی فرهنگی ویژه بیماران و خانواده آنها از سوی این انجمن در اصفهان برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: تلاش کردیم همایش‌ها صرف آموزشی نباشد و برنامه‌های فرهنگی و تفریحی نیز در کنار آن قرار دادیم تا بیماران پس از درد و رنج های بیماری فضایی داشته باشند که در کنار یکدیگر به خوشی سپری کنند و به دور از فضای بیماری از آن بهره ببرند.

مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) گفت: 14 مردادماه ششمین همایش آموزشی ویژه خانواده بیماران نقص ایمنی اولیه برگزار می‌شود که در این همایش مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز این خانواده ها را نیز داریم و به رسم یادبود هدیه‌ای به آنها اختصاص می‌یابد.

وی بیان داشت: برگزاری چنین همایش‌های ضمن ارتباط و تعامل نزدیک بین خود بیماران و خانواده‌های آنها، فضایی برای نزدیکی و قرابت بیشتر مسئولان با خانواده بیماران ایجاد می‌کند تا ضمن شنیدن مشکلات آنها در جهت رفع مشکلاتشان بتوانیم گام‌هایی با حمایت و یاری دستگاه‌های مختلف برداریم.

حجازی اعلام کرد: این همایش های آموزشی هر شش ماه یکبار در سال برای بیماران و خانواده آنها برگزار می‌شود.

عضویت سریع در انجمن

captcha


حاضرین در سایت

ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134