سه شنبه 29 خرداد 1397 Tuesday 19 June 2018 5 شوال 1439

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

تجلیل از خیران افتخاری انجمن بیماران نقص ایمنی اولیه

اصفهان- مدیر اجرایی انجمن خیریه‌ حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) گفت: بدنبال برگزاری ششمین گردهمایی آموزشی-فرهنگی خانواده بزرگ انجمن از خیران افتخاری عضو انجمن تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه‌ حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س)، سید اصغر رفیعیایی اظهار داشت: ششمین گردهمایی آموزشی- فرهنگی حضرت صدیقه طاهره(س) به منظور تجلیل از دانش‌آموزان برتر خانواده بیماران و ایجاد فضایی برای تفریح این بیماران برگزار شد.

وی بیان داشت: در این گردهمایی برنامه‌های تفریحی از جمله نمایش تئاتر و شعبده بازی و برگزاری کنسرت و ایجاد فضای بازی برای کودکان خانواده بیماران و مسابقه به اجرا درآمد.

مدیر اجرایی انجمن خیریه‌ حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) اضافه کرد: در این گردهمایی از 48 دانش‌آموز در مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان خانواده بیماران و خیران افتخاری انجمن تجلیل به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: گردهمایی با حضور هنرمندان، بازیگران و جمعی از خیران انجمن برگزار شد.

مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه نیز در این گردهمایی اعلام کرد: با توجه به لزوم تحقیقات و آموزش در موضوع شناخت بیماریهای بیماری نقص ایمنی اولیه، انجمن در سالهای اخیر اقدام به راه اندازی واحد آموزشی مراقبتی جهت بیماران ، خانواده بیماران و کادر بهداشتی درمانی کرده است.

 سید محمد باقر حجازی بیان داشت: رویکرد انجمن در حوزه رسیدن به اهداف و رسال سازمانی را می‌توان در چهار بخش اصلی عملکردهای اخیر آن تبین کرد که شامل تحقیق و پژوهش، دارو درمان، آموزش، پیشگیری و اطلاع‌رسانی و ارتقا ساختاری و اداری است.

عضویت سریع در انجمن

captcha


حاضرین در سایت

ما 74 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134