سه شنبه 29 خرداد 1397 Tuesday 19 June 2018 5 شوال 1439

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

جذب همیار در ماه محرم برای خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه

با آغاز ماه محرم گروه‌هایی از سوی خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه در هیئت‌های مختلف حضور بهم می‌رسانند و با سخنرانی و پخش کلپ‌هایی در ارتباط با این بیماران و همچنین پمفلت‌هایی در این خصوص  اقدام به اطلاع‌رسانی برای آشنایی عامه مردم با بیماری نقص ایمنی اولیه و این بیماران می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س)، در دهه اول ماه محرم با حضور در هیئت‌ها و دسته‌های مختلف 70 نفر همیار خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه شدند.

یکی از اهداف این خیریه استفاده از هر ظرفیتی برای آشنایی مردم با بیماری نقص ایمنی اولیه و مشکلات این بیماران است. مثلا با حضور در یک هیئت عزاداری ، 50 نفر جذب همیار شدند.

افرادی که کارت حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه را دریافت می‌کنند و همیار این خیریه می‌شوند، در حد توان خود به این خیریه کمک مالی می‌کنند.

با توجه به اینکه عامه مردم نسبت به بیماری نقص ایمنی اولیه آگاهی زیادی ندارند بنابراین آشنا کردن مردم با این بیماری یک امر ضروری است.

عضویت سریع در انجمن

captcha


حاضرین در سایت

ما 48 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134