سه شنبه 29 خرداد 1397 Tuesday 19 June 2018 5 شوال 1439

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

نماینده IPOPI خواستار عضویت ایران به این تشکل بین المللی شد

نماینده IPOPI خواستار پیوستن ایران به تنها تشکل بین المللی بیماران نقص ایمنی اولیه شد.

به گزارش روابط عمومی خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س)، IPOPI تنها تشکل بین المللی بیماران نقص ایمنی اولیه است که با سفر نماینده این تشکل به اصفهان و بازدید از خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه خواستار پیوستن نمایندگی این بیماران در ایران به تشکل بین المللی IPOPI شد.

وی خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه در اصفهان را یک تشکل منسجم و رسمی نام برد واعلام کرد: با ایجاد یک تشکل واحد از بیماران نقص ایمنی اولیه در ایران می توان نمایندگی از این کشور را عضو IPOPI کرد.

مدیر اجرایی خیریه بیماران نقص اولیه حضرت صدیقه طاهره(س)، عضویت در این تشکل بین المللی را دارای مزیت خواند و بیان داشت: با عضویت در IPOPI به یک تشکل واحد در حوزه بیماران نقص ایمنی اولیه می‌رسیم.

اصغر رفیعایی ادامه داد: در صورت وجود یک تشکل واحد کشوری می‌توان به امور دارویی و درمان و پژوهشی بیماران تسریع بخشید.

وی عضویت درIPOPI را فرصتی مناسب برای وارد کردن IVIG زیر جلدی از کشورهای اروپایی دانست و گفت: با هماهنگی و موافقت وزارت بهداشت و وارد کردن IVIG زیرجلدی از کشورهای تولید کننده آن مثل استرالیا، سوئیس و امریکا دیگر نیازی به بستری کردن بیماران برای تزریق این دارو نیست.

وی بیان داشت: داروی IVIG یکی از داروهای اصلی بیماران نقص ایمنی اولیه است که تزریق زیر جلدی آن نیاز به بستری بیماران ندارد.

وی اضافه کرد: با عضویت در IPOPI می توانیم تسهیلات برای بیماران نقص ایمنی اولیه را بیش از پیش فراهم سازیم.

عضویت سریع در انجمن

captcha


حاضرین در سایت

ما 71 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134