سه شنبه 29 خرداد 1397 Tuesday 19 June 2018 5 شوال 1439

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

آغاز هفته گرامیداشت بیماران نقص ایمنی اولیه در اصفهان

اصفهان- مدیر اجرایی انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) اظهار داشت: هفته گرامیداشت بیماران نقص ایمنی اولیه در اصفهان از ۲ تا ۹ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س)، اصغر رفیعایی اظهار داشت: هر ساله هفته گرامیداشت بیماران نقص ایمنی در راستای شناسایی بیشتر این بیماران و افزایش آگاهی و اطلاع رسانی این بیماری به عموم و حساس سازی جامعه پزشکان و مسئولان به این بیماران برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: راه اندازی غرفه در جاده سلامت و سیتی سنتر اصفهان به منظور افزایش آگاهی و انجام معاینه رایگان از شهروندان از جمله برنامه‌های این هفته است.

وی افزود: عیادت از بیماران و پرستارانی که از این بیماران نگهداری می‌کنند یکی دیگر از برنامه‌های این هفته است.

مدیر اجرایی انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) اعلام کرد: هفته گرامیداشت بیماریهای نقص ایمنی اولیه امسال با دو شعار تست، تشخیص و درمان از طریق اطمینان از دستیابی بیماران مبتلا به نقص ایمنی اولیه به درمان ایمونوگلوبین و همیاری و همکاری در جهت ارتقاء سطح آگاهی در تشخیص و درمان بیماریهای نقص ایمنی اولیه برگزار می‌شود.

وی برپایی هفتمین همایش خانواده بیماران نقص ایمنی اولیه در تالار ارگ را یکی دیگر از برنامه‌ها خواند و افزود: این همایش با هدف ایجاد بستری مناسب برای تفریح و سرگرمی بیماران و خانواده آنها در تاریخ هفتم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

رفیعایی بیان داشت: در این همایش ضمن حضور ۶۰۰ نفری از بیماران و خانواده آنها، خیران و مسئولان مرتبط حضور دارند.

وی اعلام کرد: هفتمین همایش خانواده بیماران نقص ایمنی اولیه با محوریت آموزشی و فرهنگی برگزار می‌شود.

 

عضویت سریع در انجمن

captcha


حاضرین در سایت

ما 50 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134